Lazer Epilasyon Fiyatları | Epidermis Polikliniği ®

Lazer Epilasyon Fiyatları

Sağlık reklam mevzuatı nedeni ile tıbbi işlem statüsünde olan tedavilerin
fiyatlandırılması web sitelerinde yayınlanamamaktadır.

 

Lazer epilasyon hakkında bilmeniz gerektiğini düşündüğümüz bilgileri LÜTFEN OKUYUNUZ!

 

 
ÖZEL EPİDERMİS POLİKLİNİĞİ
 
 
Sonuç odaklı çalışmalarıyla Lazer Epilasyon alanında ülkenin her yerinden danışanları ile birlikte etkin sonuçlara ulaşan Özel Epidermis Polikliniği 1994’den beri ‘Epidermis Özel Sağlık hizmetleri ltd şti kuruluşudur.
Sektörde öncü olan kuruluşumuz ismi ve adımları taklit edilsede tektir.
 
 
 
Lazer epilasyonda doğru sonuçlara ulaşabilmek için bir çok etken vardır.
Kişiye özel ayarlanan doz, uygulanan lazer epilasyon tipi, oparatör, tecrübe, doktor kontrolü ve en önemlisi gerçek lazer epilasyon sistemi.

Gerçek Lazer Epilasyon Nedir : Gerçek lazer ışığı üreten lazer epilasyon sistemlerinden çıkan lazer ışığı kıldaki melanin pigmenti tarafından emilir.
Melanin: Kıla rengini veren pigment.
Melanin pigmenti tarafından emilen gerçek lazer ışığı kıl köklerine ulaşır ve kıl kökünde biriken lazer ışığı yoğunlaşır ve kıl kökünü tahrip eder.
ÖNEMLİ : Lazer epilasyon adı altında tanıtılan YOĞUN FOTO IŞIK (IPL, MAVİ IŞIK vb.) bazlı sistemler lazer epilasyon değillerdir. Güzellik salonlarında cok ucuz paket fiyatlar ve bitme garantili kampanyalar yapilarak kullanilan bu cihazlarin kalici etkisi yoktur. Bu sistemlerde düzenli olarak her ay uygulamaya gidilir ve kıl köküne etki etmediği için kullanıcılar bir sonuca ulaşamazlar. Bu sistemler için modern ağda sistemleride diyebiliriz. Ütüleme yöntemiyle kıl kökü odaklı değil tütsüleme yöntemiyle çalışırlar.
Seans Aralıkları : Epidermis' de seans aralıkları yüz bölgeleri için minimum 4-6 hafta diğer tüm vücut bölgeleri için minimum 6-8 haftadır. Tedavi devam ettikçe ilerleyen seanslarda seans aralıkları uzamaktadır.
EPİDERMİS‘ de Lazerde Dozun Önemi
Lazer epilasyonda kullanılan cihazların ve tecrübenin çok önemli olduğu aşikardır. Ancak sonuç alınması için cihaz kadar önemli olan bir hususta kullanılan dozlardır. Herkesin ten rengi, kıl rengi, kıl yapısı ve kıl yoğunluğu farklıdır. Bu yüzden kişiye özel belirlenen dozlar çok önem arz etmektedir.
Epidermis’ de İstenmeyen tüylerden kurtulmak için ihtiyaç olan dozlar son teknoloji lazer epilasyon cihazlarının smart screen özellikleriyle uygulama başlamadan önce ten renginiz, kıl renginiz, kıl yapınız ve kıl yoğunluğunuz sisteme girilerek size özel olarak ayarlanır.
Böylece epidermis daha az seansla en iyi sonuca ulaşılmakta kişiye ozel uygun dozlar sayesinde en hızlı, güvenli ve uygun fiyatlı olarak kıl sorununuzdan kurtulabilirsiniz.
Tüm Cilt ve Kıl Tiplerine Uygulama Özelliği
EPİDERMİS' de Lazer Epilasyon Prosüdürü
* Kliniğimizde bitene kadar yada seans sayısı garantisi vermek gibi ticari yaklaşımlar yapılmamaktadır. Arge gurubumuz tüm Dünya' da lazer epilasyon konusunda bilimsel gelişmeleri titizlik ile takip etmekte ve her zaman sonuç odaklı çalışan teknolojileri sizler için polikliniğimize getirmekteyiz.
* Kliniğimizde Lazer epilasyon yaptırmayı istediğiniz bölgenin dışında siz talep etmedikçe ek bölge teklif edilmez.
* Epidermis sonuç alamayacağınızı düşündüğü bölgelerde kişi istese dahi lazer epilasyon uygulamaz.
* Genelikle 1. veya 2. seanslardan sonra bile bazı kişiler istedikleri sonuçlara ulaşmakta oldukları için belirlenen seans aralıklarında gelmeyi tercih etmeyip seans arasını uzatmaktadırlar. Epidermis olarak lazer epilasyonu bir tedavi yöntemi olarak görüp kişilerin belirlenen takvimin dışına çıkmamalarını tavsiye ediyoruz
* 18 Yaşından küçük fakat lazer epilasyona uygun gördüğümüz üyelerimiz ancak ebeveyn onayı ve nezaretinde seanslara kabul edilmektedirler.
* Polikliniğimizde Lazer Epilasyon ile ilgili ilk görüşmeler ve test seansı gerçek lazer epilasyon ile tanışma amaçlı ücretsizdir.
EPİDERMİS' de HİJYEN
Kullanılan lazerlerimizin uçları cildinize değmeden uygulama yapabilen sistemlerdir. Bu sayede hijyen açısından hiçbir risk taşımaz.
Kıl kokusunun önüne geçmek için özel havalandırma sistemleri kullanılan epidermis de, ticari yaklaşım yerine her kişiye özel saatler ayarlanarak lazer epilasyon uygulama alanlarının diğer bir hasta girmeden yarım saat boş kalması sağlanır.
Kıllarınızda kısaltma ihtiyacı olduğunda kullanılan tüm kısaltma aletlerimize cerrahi alet sterilizasyon prosedürleri uygulanır. Eğer ihtiyaç varsa steril edilmiş aletlerle kısaltma işlemi uygulanır
* Polikliniğimizde Alexandrite, Diode ve IPL lazer sistemleri olmasına karşın epilasyon için sadece Alexandrite lazer kullaniyoruz. 22 yıllık tecrübelerimiz ve onlarca farklı tecrübe ettiğimiz lazer sistemlerinin arasında en etkin ve sonuça en doğru giden lazer tipi Gerçek Alexandrite sistemidir.
Tercih ettigimiz Alexandrite lazer' den yarar görmeyecek kıl tipi yoktur. İnce ve renkli kıl tiplirinde etkili olan sistemimiz yüz güldürüyor. Buna rağmen tüm kil tipleri için farklı yöntem arayan herkes için sırt, ense, kalça bölgesi hariç olmak koşulu ile tek alternatif önerimiz iğneli epilasyondur.
 

Cemal Gürsel Caddesi No.97 Kat.1 Daire.4 Demirgiller Apt. Bostanlı-Karşıyaka / İZMİR