İzmir Lazer Epilasyon Fiyatları | Epidermis Polikliniği ®

Epidermis Polikliniği'ne HOŞGELDİNİZ

Özel epidermis polikliniği epidermis özel sağlık hizmetleri ltd. şti. kuruluşudur.

Lazer Epilasyon yöntemi, lazer enerjisi kullanılarak istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmayı sağlar. Konforlu ve acısız bir epilasyon süreci sağlayan bu yöntem birkaç seans sonunda istenmeyen tüyler için hızlı ve etkili bir sonuç verir.

Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon yöntemleri arasında Alexandrite sistemleri lazer epilasyon alanında başarısı kanıtlanmış Amerika FDA (Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi) tarafından onaylanmış en hızlı sonuça götüren lazer epilasyon sistemleridir.

Alexandrite Lazer

Cilde koyu ya da açık rengini veren ‘melanin’ adı verilen pigmentlerin eşit ve homojen dağılmaması sonucu ile ortaya çıkar cilt lekeri ve toplumda oldukça sık rastlanmaktadır. Çoğunlukla yanaklar eller alın ve göz çevresinde rastlanan bu sorunun belli başlı nedenleri arasında güneşe maruz kalmak, ilerleyen yaş, yanlış ürün kullanımı, genetik faktörler gebelik ve doğum kontrol ilacı kullanımını sayabiliriz.

Cilt Lekeleri

Pek çok kadın ya da erkeğin ortak problemidir göz altı morlukları. Genellikle yorgunluk ile ilişkilendirilen bu durum, gerçekten yorgunluk sonucunda ortaya çıkabilse de aslında pek çok sebebi olabilir. Hem yaş faktörü hemde genetik etkenler bu durumda etkili olabilirken, bilinenin aksine günümüzde göz altı morluklarına çeşitli amelliyatsız medikal yöntemler ile çözüm bulunabilmektedir.

Göz Altı Morlukları

Kaşlarımız yüzümüze ifade kazandıran bir çerçeve görevi görürler. Bu sebeptendir ki mimiklerimizi önemli ölçüde etkilerler. Bazen hastalık, genetik ya da çevresel koşullar nedeniyle kaşlarımızın seyrekliğinden şikayet ederiz. Piyasada kaş kalınlaştırmak için birbirinden farklı pek çok teknik vardır. Ancak kaş yoğunlaştırma işlemlerinde asıl öncelik ifadenin doğal görünmesini sağlamaktır.

Kıl Tekniği İle Kaş Kontürü

Cilt Bakımı Lazer ile cilt yenileme, yüzdeki kırışıklıklar ile lekeler ve sivilce izleri gibi cilt sorunlarını ortadan kaldırmak amacıyla uygulanan cerrahi olmayan bir tedavidir. Sorunlu cilt bölgesine kısa ve yoğun titreşimli ışınlarla yapılan atışlarla cildi kat kat soymayı hedefler.

Cilt Bakımı

DİĞER UYGULAMALARIMIZ

HASTA VE DANIŞAN YORUMLARITÜM YORUMLAR

Sıkça Sorulan Sorular TÜM SORULAR

Cemal Gürsel Caddesi No.97 Kat.1 Daire.4 Demirgiller Apt. Bostanlı-Karşıyaka / İZMİR