Yasal Uyarı

Epidermis Web Sitesi’ni ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Yasal uyarı yapıldığını belirterek web sitesinin sahibi olarak site üzerinde her türlü kullanım ve tasarruf yetkisinin EPİDERMİS kuruluşunda olduğunu bildiririz.

Lütfen siteyi kullanmadan önce yasal uyarı kullanım koşullarını dikkatle okuyunuz.

Web Sitesi ve tüm sayfaları Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na tabidir ve içeriğine ilişkin her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi, belge ve her türlü fikri ve sınai haklar ile tüm telif hakları ve diğer fikri ve sınai mülkiyet hakları ÖZEL EPİDERMİS POLİKLİNİĞİ’ ne aittir. Bu Web Sitesinin yapısı ve içeriği sitede kullanılan her türlü görsel malzeme Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanu nu kapsamında korunmaktadır.

Sitemizde bulunan hiçbir bilgi; önceden yazılı izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kod ve yazılım da dâhil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz çoğaltılamaz.

Başka bir lisana çevrilemez, yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez postalana maz iletilemez, sunulması ve dağıtılması söz konusu değildir. Sitenin bütünü veya bir kısmı kaynak gösterilmeden başka bir web sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.

Kullananlar hakkında yasal takibat yapılır. 18 yaşından küçük olanlar lütfen kullanmayınız.

www.epidermis.com.tr web sitesini (SİTE olarak anılacaktır)

Sitemiz, kişisel bilgi verilmeden ziyaret edilip ve incelenebilinir. Kişisel bilgi girişi yapılması

durumunda bilgiler ÖZEL EPİDERMİS POLİKLİNİĞİ tarafından güvenli bir şekilde saklanır.

Web Sitesinde yer alan web sayfalarına ilişkin tüm haklar saklıdır.

ÖZEL EPİDERMİS POLİKLİNİĞİ bahsedilen ilkelere uymayan, ÖZEL EPİDERMİS POLİKLİNİĞİ’nin fikri ya da başka haklarını çiğneyen veya uygulanabilir diğer yasalara aykırı kullanımlarda karşı harekete geçme hakkını saklı tutar.

İZMİR / KARŞIYAKA Mahkeme ve İcra Daireleri münhasır yetkilidir.

Cemal Gürsel Caddesi No.97 Kat.1 Daire.4 Demirgiller Apt. Bostanlı-Karşıyaka / İZMİR