Alexandrite Lazer

Lazer epilasyon yöntemleri arasında Alexandrite sistemleri lazer epilasyon alanında başarısı kanıtlanmış Amerika FDA (Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi) tarafından onaylanmış en hızlı sonuça götüren lazer epilasyon sistemleridir.

Lazer epilasyon yöntemleri arasında Alexandrite sistemleri lazer epilasyon alanında başarısı kanıtlanmış Amerika FDA (Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi) tarafından onaylanmış en hızlı sonuça götüren lazer epilasyon sistemleridir.

Alexandrite lazer epilasyon 755nm dalga boyu yayan, çevre dokuya zarar vermeden doğrudan kıl kökü odaklı sistemlerdir. Özel olarak üretilen lazer cihazı taleplerimize en yüksek düzeyde cevap vermek için tasarlanmıştır. Alexandrite uygulaması, başarı odaklı sonuçlar için lazer uygulaması öncesinde kıl yapısı, kıl rengi ve cilt rengi analizlerini doğru bir şekilde yaparak, uygulama yapılacak bölgeye verilmesi hedeflenen en uygun dozun seçimi ile başlar.Lazer epilasyon alanında Dünya markası olarak kabul edilen Alexandrite sistemleri kendi içerisinde kalite farklılıkları göstermektedir.L.A.E Alexandrite  lazer cihazları diğer

Alexandrite lazer epilasyon sistemleri içerisinde en hızlı, en konforlu, ve en güçlü lazer epilasyon aleti dir. Kontrolü bilgisayar ile yapılan bu cihaz sayesinde uygulanacak ideal dozu kişiye özel olarak ayarlayan smart screen özelliği sayesinde doğru sonuca ulaşmanın en kısa yoludur.

Alexandrite Lazer Epilasyon Çalışma Prensibi

Nasıl çalışıyor ? Ağrı veya Acı yapar mı ? Hijyenik midir ? Soğutma sistemi nasıldır ?

Alexandirte lazerin yaydığı enerji doku üzerinde bir inflamasyon yaratmadan doğrudan cilt tabakasını geçerek kıldaki, kıla renk veren melanin pigmenti tarafından emilir. Bu lazer enerjisi kıl köklerinde yüksek ısıya dönüşür ve böylece kıl kökü tahribatı gerçekleşir.

Alexandrite lazer, deri üzerine temas etmeden lazer atışlarını gerçekleştiren bir teknolojiye sahiptir. Böylece hijyen açısından  oluşabilecek tüm sağlık sorunlarını 0 ortadan kaldırmış olur. Lazer epilasyon yüksek seviyede çift soğutma yöntemiyle hissedilebilecek acıyı (ağrı) ve cilt yüzeyinde oluşabilecek küçük problemleri en aza indirmek için yüksek kalitede soğutucuyla eş zamanlı çalışır. Bu hassasiyet gösterildiği takdirde kişi Alexandrite lazerin katkısıyla da birlikte bir ağrı veya acı hissetmez.

Değişen bölgelerde veya  ağrı eşiği çok düşük olan kişilerde lokal anestesi nadiren uygulunabilinir ama çift soğutma yönteminin yeterli olduğunu tecrübelerimizden de gelen bilgelikle paylaşabiliriz. Lazer cihazımızda olduğu gibi soğutma cihazımız da aynı şekilde sektörde ilk basamakta yerini sabitlemiş en başarılı soğutma cihazı olarak adından söz ettirmektedir. Bölgeyi durmaksızın soğutan bu cihaz acıyı gidermede diğer cihazlara göre daha etkilidir ve ağrıyı sıfıra indirme başarısına odaklıdır.  Lazer epilasyon hizmetleri rahat ve güvenli bir ortamda verilmektedir.

Batık kıl, kıl dönmesi ve sivilceli kıl köklerinde 2- 3 seans yeterli olmaktadır. Ayva tüy ve ince kıl kökleri lazer ışını ile yakılır. Uygulamada canınız yanmaz. Hissedilen acı geleneksel yöntemlerden çok daha azdır

 

Epidermis Estetik ®

Epidermis Polikiliniği LTD ŞTİ Hakkında ; Sağlıklı yaş almak adına kadın erkek ayrımı olmadan sağlık, estetik güzellik, bakım konusunun öncülüğünü üstlenmek üzere 1994 tarihinde kurulmuştur ve bu sektörde kurulan ilk özel firmadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu