Eyeliner

Etkili bakmak, anlamlı ve çekici gözlere sahip olmak da hemen her kadının yüzyıllardır amacıdır.

Eyeliner bütün duygularımızın ifadesi, yüzümüzün konuşulmayanları anlattıkları kısmı.

Etkili bakmak, anlamlı ve çekici gözlere sahip olmak da hemen her kadının yüzyıllardır amacıdır.

Tarih boyunca gözü süslemek için pek çok yöntem denenmiştir neyse ki son dönem teknolojiyle birlikte acısız, en basit ve pratik yöntem kalıcı uygulaması olmuştur.

Eyeliner Nedir?

Dünya çapında son 15 yıldır istisna bir uygulama olmaktan çıkmıştır.

Bir çok kadın günlük makyaj yorgunluğunu yaşamak yerine etkili ve çekici gözler için kalıcı işlemi yaptırmaktadır.

Küçük gözlerinizden memnun değilseniz ya da yüzünüzün oranına uygun biraz daha büyük görünmelerini istiyorsanız kalıcı eyeliner bunun için ideal uygulamadır.

Kontörü belirgin olmayan göz hattınızı belirginleştirebilir, çekik gözlerinizi daha yuvarlak,yuvarlak yapıya sahip olanlar da daha çekik görüme bu sayede ulaşabilirler.

Riskli, acılı ve maddi açıdan yük oluşturabilecek tüm estetik ameliyatlardan uzak durarak bu yöntemden yararlanabilirsiniz.

Kalıcı eyelinerin uygulaması yaptırırken uzmanınızın deneyimli olmasına, kişinin yüz ve cilt tipine  özel çalışmasına, uygulamanın yapıldığı bölgenin son derece sterilize olmasına dikkat etmelisiniz. Bu işlem yaklaşık 60 dakika sürebilmektedir. Uygulama yapılacak alan sterilize edilerek ve acı hissetmemek için uyuşturularak yapılmaktadır. Ten renginize ve zevkinize uygun seçtiğiniz kahve ya da siyah rengi iğne yardımıyla belirlenen şekle uygun enjekte edilmelidir. Uygulama sonrasındaki 2-3 saat boyunca göze makyaj yapılmamalı, su ile temas ettirilmemeli ve göz güneş ışığından korunmalıdır.

Epidermis Estetik ®

Epidermis Polikiliniği LTD ŞTİ Hakkında ; Sağlıklı yaş almak adına kadın erkek ayrımı olmadan sağlık, estetik güzellik, bakım konusunun öncülüğünü üstlenmek üzere 1994 tarihinde kurulmuştur ve bu sektörde kurulan ilk özel firmadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu