Ultherapy ile Yüz Germe

Bir kadının duyguları doğayısıyla yüzü çok önemlidir. Zaman ilerledikçe İfade edilenler kadar edilmeyen duygular da yüzümüzde sarkmalara, uclarından düşmüş kaşlara ve kırışmış ve esnekliğini yitirmiş bir görünüme neden olur.

Ultherapy ile Yüz Germe

Ultherapy ile Yüz Germe Bir kadının duyguları doğayısıyla yüzü çok önemlidir.

Zaman ilerledikçe İfade edilenler kadar edilmeyen duygular da yüzümüzde sarkmalara, uclarından düşmüş kaşlara ve kırışmış ve esnekliğini yitirmiş bir görünüme neden olur.

Toplum tarafından özellikle güzellik ve estetik dayatmasıyla yaşayan kadınlar da bunu en kolay ve hızlı çözümü olarak bi an önce o görüntüden kurtulmak ve genç görünüme sahip olmak için cerrahi müdahalelere başvururlar.

ULTHERAPY NEDİR

Ultherapy , ultrason teknolojisini kullanan ve odaklanmış ve cerrahi müdahale olmadan deri üzerinde büyük etki sağlayan tek yöntemdir.

Ultherapy ile Yüz Germe tek seans uygulamak genellikle yeterli olmaktadır.

Seans esnasında bir elektriklenme hissi yaşanırken seans sonrasında herhangi bir acı ya da yan etki görülmemiştir. Ameliyat sırasında kesilerek yüzden çıkılan tabakayı , bıçaksız ve cerrahi yöntemlere girmeden küçültmeyi ve tekrar üretilmemesini sağlamak amacıyla yapılmıştır.

Ultherapy nasıl uygulanır

Cerrahi olmadan yüz germe lifting yöntemi olan ULTHERAPY deriye enjeksiyonsuz uygulanan bir teknolojidir.Tam seçili arzu edilen bölgeye ,hassas bir şekilde ve çift katmanlı uygulanabiliyor olması Ultherapy’i diğer germe ameliyatsız gençleştirme sıkılaştırma yöntemlerinden ayırmaktadır.

Ultherapy ile Yüz Germe cilt altı bağ dokusu yenilenmesi amacıyla gerçekleştirilir ve derinin altındaki bağ dokusundaki kollajen üretimini cilde akustik bir enerji vererek ses dalgaları yoluyla-uyararak arttırır.

Bu esnasında cilt yüzeyi asla zarra görmemektedir. Uygulamanın yapıldığı alana göre süresi değişmekle birlikte ortalama 40 dakika sürdüğünü söyleyebiliriz.ve cildin kendi kendini yenileyip tedavi etme süreci başlar .

Tedavinin ilk andan itibaren sonuç verdiğini gözlemleyebilirsiniz.

1 HAFTA SONRA DEĞİŞİMLER BAŞLAR 1 ay sonra görünür olur ancak tüm etkisi ve içerideki çalışma 3-6 ay süresiyle devam etmektedir.

Cildinizin bu sürede her gün daha iyiye gittiğini rahatlıkla gözlemleyebilirisinz.

Çünkü cilt altı yapınızın sağlığına kavuşup doğru şekilde çalışması bu süreyle mümkündür.

Deriye uygulandığı 40 dakika süre sonrasına bir iyileştirme sürecini içinde barındırmayan , o andan itibaren hastanın hayata dönmesini sağlayan pratik ve risksiz bir çözümdür.

Ultherapy Nerelerde kullanılır?

Ultherapy ,boyun , göğüs ve gıdı bölgelerinde azalma ,sıkılaşma ve toplama , göz çevresindeki doku gevşemesini toparlama, gözkapağındaki kırışıklıkları azaltma, zamanla

yer çekimine teslim olup düşen yanakları toparlama ve çene bölgesinin kontürünün belirlenmesi gibi bir çok farklı amaçla kullanılmaktadır.

Epidermis Estetik ®

Epidermis Polikiliniği LTD ŞTİ Hakkında ; Sağlıklı yaş almak adına kadın erkek ayrımı olmadan sağlık, estetik güzellik, bakım konusunun öncülüğünü üstlenmek üzere 1994 tarihinde kurulmuştur ve bu sektörde kurulan ilk özel firmadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu