Kıl Tekniği İle Kaş Kontürü

Kaşlarımız yüzümüze ifade kazandıran bir çerçeve görevi görürler. Bu sebeptendir ki mimiklerimizi önemli ölçüde etkilerler.

Kıl Tekniği İle Kaş Kontürü kaşlarımız yüzümüze ifade kazandıran bir çerçeve görevi görürler. Bu sebeptendir ki mimiklerimizi önemli ölçüde etkilerler.

Bazen hastalık, genetik ya da çevresel koşullar nedeniyle kaşlarımızın seyrekliğinden şikayet ederiz. Piyasada kaş kalınlaştırmak için birbirinden farklı pek çok teknik vardır.

Ancak kaş yoğunlaştırma işlemlerinde asıl öncelik ifadenin doğal görünmesini sağlamaktır. Kaş uygulamalarında son yılların trendi kıl tekniğidir.

Bu yöntemle ana kaş rengi kopyalanır ve boşluk/seyrek olan kısımlarda yoğunlaştırma sağlanır. Bu sayede kaşların net ve düzenli görünümü sağlanmış olur.

Kıl Tekniği İle Kaş Kontürü

Kıl tekniği ile yapılan uygulama diğer kaş kontürü uygulamalarına nazaran çok daha natürel bir imaj sağlar. Uygulamanın steril bir ortamda, uzman ve profesyonel kişiler tarafından yapılması sağlanmalıdır.

Kadınların korkulu rüyası olan şekilsiz ve zor uzayan kaşlar artık tarihe karışıyor. Kıl tekniği sayesinde kalıcı kaş ifadenizi daha güçlü ve dinamik bir hale getirebilir.

Gözlerin canlılığına olan vurgusunu ve gençleştirme etkisini de belirtmeden geçemeyiz. Kıl tekniği, kaş şekillendirmesinde son yılların en çok tercih edilen yöntemi haline gelmiştir.

Uygulamanın yapıldığı yere ve uzmanların donanımına dikkat edilmelidir. Zira yanlış yapılan bir uygulama, yanlış şekil verilmesi ya da hatalı renk seçimi gibi durumlar bakışlarınızı tamamiyle mahvedebilir.

Hiçbir katın yüz şekline uymayan ve ifadesinin doğallığını bozan kaşlardan hoşlanmaz.

Bu anlamda kıl tekniği kişinin kendi kaş renginin pigmentasyonuna uygun olarak uygulanır ve hemen ardından günlük yaşama dönülebilir.

Fiziksel hayatı çok yoğun olan kadınlar, kıl tekniği sayesinde güçlü yüz ifadelerinin ömrünü uzatabilirler.

Aynı zamanda çeşitli kaş kontürü yöntemlerine alerjisi olan kadınlar için de kıl tekniği oldukça geçerli ve faydalı bir yöntem olarak görülmektedir.

Epidermis Estetik ®

Epidermis Polikiliniği LTD ŞTİ Hakkında ; Sağlıklı yaş almak adına kadın erkek ayrımı olmadan sağlık, estetik güzellik, bakım konusunun öncülüğünü üstlenmek üzere 1994 tarihinde kurulmuştur ve bu sektörde kurulan ilk özel firmadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu