Işık Peelingi

Cildimiz her gün kontrolümüz dahilinde ya da değil yüzlerce etkiye maruz kalır .Güneşin yakıcı etkisi ve cilt için oldukça zararlı olan ışınları , yaşlılık lekeleri ,yüzde aniden oluşan kahverengi lekeler , doğum sonrası cildinizde oluşan izler neredeyse sorunu ve çözümü sonsuz olan birtakım yeni uygulamalar üretmiştir.

Işık Peelingi cildimiz her gün kontrolümüz dahilinde ya da değil yüzlerce etkiye maruz kalır .Güneşin yakıcı etkisi ve cilt için oldukça zararlı olan ışınları , yaşlılık lekeleri ,yüzde aniden oluşan kahverengi lekeler , doğum sonrası cildinizde oluşan izler neredeyse sorunu ve çözümü sonsuz olan birtakım yeni uygulamalar üretmiştir. Bu çeşitlilik iyi gibi görünse de çoğu yan etkisi, uygulama süresi , uzmanın yeterli olmaması gibi nedenlerle daha büyük sorunlara neden olabilmektedir. Bu nedenle cildinizde oluşan lekelerden ve izlerden kurtulmak için başta güvenilir bir uzmana görünmeli ,kulaktan dolma ya da herkes için yapılan müdahalelerden uzak durmalısınız . Çünkü cildiniz sizin kadar tek ve özeldir.

IŞIK PEELİNGİ NEDİR?

Işık Peelingi cilt lekeleriniz nedeniyle hoşlanmadığınız halde kapatıcı ve fondöten kullanmak durumunda kalıyorsanız ve bu lekelenme sizde endişe yaratıyorsa ışık peelingi en önemli , etkili ve ezber bozan yöntemlerden biridir. Işık peelinginin en önemli katkısı cildi beslemek ve cilt kalitesinde artış sağlamaktır. Ciltteki melanin oluşumunu azaltır ve lekenin rengini açarak renk farklılıklarını eşitler. Melanin yapısını organik bir şekilde homojen hale getiren uygulaması oldukça pratik ancak ustalık isteyen bir uygulamadır.

Işık Peeling nasıl yapılır?

Işık Peelingi derinin özellikle iç kısmına uygulandığından uygulamanın sonucu yüz güldürücü olmaktadır. Genellikle iki aşamadan oluşur . İlk aşamada sonrası 8 saat yüzün yıkanmaması ve ardından bol su ile durulanması gerekmektedir.  Genel olarak 2 seans yeterli olmaktadır. İlk haftadan başlayarak 4-6 hafta sonucunda ciltteki farklılıklar belirgin bir şekilde görülür. Işı peelingi ile  ciltte ışıklı görünüm, cildin gençleşmesi ve parlaklık sağlanır.

İşlem sonrasında kişinin sosyal hayatını etkileyecek etkiler görülmez. Her zaman dikkat etmeniz gerektiği gibi güneş ışınlarına karşı hassas hareket etmeniz yeterli olacaktır.

IŞIK PEELİNG FİYATLARI

Işık peelingi fiyatları diğer yöntemlere göre daha uygun fiyatlarıyla da ön plana çıkmaktadır. Gerekli bilgiler için uzman kadromuzun aramasını isterseniz biz sizi arayalım kolay yoldan bizi ulaşmak içinde bizlere ulaşabilirsiniz.

Epidermis Estetik ®

Epidermis Polikiliniği LTD ŞTİ Hakkında ; Sağlıklı yaş almak adına kadın erkek ayrımı olmadan sağlık, estetik güzellik, bakım konusunun öncülüğünü üstlenmek üzere 1994 tarihinde kurulmuştur ve bu sektörde kurulan ilk özel firmadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu