Göz Altı Torbaları

Göz altı torbaları bir çok kişinin en büyük sorunlarındandır. Göz altı torbalarından kurtulmak için doğru-yanlış pek çok yöntem denenmektedir.

GÖZ ALTI TOBALARI NEDİR?

Göz altı torbaları bir çok kişinin en büyük sorunlarındandır.

Göz altı torbalarından kurtulmak için doğru-yanlış pek çok yöntem denenmektedir.

Yüzümüzdeki en can alıcı bölgede, gözlerimize çok yakın olması dolayısıyla da ilk dikkat çeken bölgelerden biridir. Bu sorun kişinin sürekli olarak yorgun , bitkin

Uykusuz ve yaşından oldukça büyük görünmesine neden olmaktadır ve bu kötü görünüm kişinin morali ve enerjisini oldukça düşürmektedir.

GÖZ ALTI TOBALARI NEDENİ

Yaşlanma , güneş ışınlarına maruz kalma, stres ve yorgunluk, yetersiz uyku , ani su kaybı, alerji ve bağışıklık sistemi çökmesinden kaynaklanan hastalıklar , genetik faktörler, vücutta oluşan ödem , sigara ve alkol kullanımı ve vücuda alınan fazladan sodyum nedeniyle göz altı torbalarınız oluşmuş olabilir.

Vücudumuzdaki diğer bölgelere göre oldukça ince bir deriye sahip olan göz altlarımız , deri yaşlandıkça ve gözü destekleyen kaslar zayıfladıkça fıtıklaşır ve çöker.

GÖZ ALTI TORBALARI NE YAPMALI

Bu sorunun çözümü için özellikle internet ortamında yanlış yönlendiren pek çok formül vardır .

Bu masum gibi görünen önerilerden pek çoğu göz altlarınızın daha çok zarar görmesine neden olur çünkü göz derisi oldukça hassas ve sarkmaya müsaittir.

Bu kötü görünümden kurtulmak için tek ve en etkili çözüm bilinenin aksine sadece estetik müdahale değildir.

Epidermis Estetik ®

Epidermis Polikiliniği LTD ŞTİ Hakkında ; Sağlıklı yaş almak adına kadın erkek ayrımı olmadan sağlık, estetik güzellik, bakım konusunun öncülüğünü üstlenmek üzere 1994 tarihinde kurulmuştur ve bu sektörde kurulan ilk özel firmadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu