Dudak Kontürü

Dudak kontörünü belirginleştirme ve dudaklarınıza dolgun, canlı bir görünüm katar. Dudak kontürü uygulaması ayrıca gülüş estetiğini destekleyen , etkili ve güzel bir ifade için başvurulan bir yöntemdir.

Dudak kontörünü belirginleştirme ve dudaklarınıza dolgun, canlı bir görünüm katar. Dudak kontürü uygulaması ayrıca gülüş estetiğini destekleyen , etkili ve güzel bir ifade için başvurulan bir yöntemdir..Bu yöntem ile birlikte Makyaj yapılmadan dışarı çıkıldığında yaşanan stres ve endişe duygusu tamamen kaybolur ve Yemek yedikten, spor yaptıktan veya öpüştükten sonra bile dudaklarınız kusursuz görünür.

Vakti kısıtlı ve değerli bayanlar için büyük bir kurtarıcı olan kalıcı dudak kontürü, kaş kontürü veya eyeliner sayesinden makyaj yapama zorunluluğu tamamen ortadan kalkmaktadır.

Dudak kontürü uygulaması steril ve tek kullanımlık bir iğne ile birlikte doğal, anti alerjik ve mineral içerikli boyaların derinin altına yerleştirilerek şekil, boyut ve renk katma uygulamasıdır.

Bu işlem her bireye aynı şekilde yapılan standart bir uygulama değildir . Kişinin isteği ,yüz ve çene yapısı , yüzün kalanıyla uyumu yakalayabilmesi, gülüşünün ve ifadesinin doğallığının bozulmaması için uygulayan kişinin sanatına bağlı olarak gerçekleştirilir. Yapay bir görünüm tercih edilmemeli , doğal ,pozitif ve etkili kişinin karakteristiğine uygun olması hedeflenmelidir.Bu doğrultuda dudak kontürü yaptırmaya kara verme aşamasında seçici davranmanız tavsiye ederiz.

Antik Yunan’dan itibaren estetik ve güzellik duygusunun algılanma şeklinin değişimi ve gelişimiyle oluşan uyumda dudaklar çok büyük bir yer edinmektedir. Yüzümüzün enerji merkezi çoğu zaman dudaklardır . Güzel bir gülüş ve orantılı bir surat için dudakların şekli büyük önem taşımaktadır. Öyle ki dudak  kıvrımına Eros yayı denmektedir.

Dolgun , şekilli , genç dokulu dudaklar arayışında olan kadının bu isteğine karşılık vermek için de ilaç kozmetik estetik ve tıp bilimi el ele vermiştir.

Uygulama esnasında kişiyi rahatsız edecek bir ağrı oluşmaz, ama genelikle hiç hisetmeme adına uygulamadan 30-60 dakika önce uyuşturucu krem sürülebilir, veya lokal anestezi yapılabilinir.

Epidermis Estetik ®

Epidermis Polikiliniği LTD ŞTİ Hakkında ; Sağlıklı yaş almak adına kadın erkek ayrımı olmadan sağlık, estetik güzellik, bakım konusunun öncülüğünü üstlenmek üzere 1994 tarihinde kurulmuştur ve bu sektörde kurulan ilk özel firmadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu