Epidermis | Epidermis Polikliniği ®

Epidermis

Epidermis Polikliniği Dermatoloji Kliniği olarak, Uluslar arası standartlardaki dermatolojik ve dermakozmetik hizmetlerini sağlıklı, dürüst, şeffaf ve güvenle uygulamaktadır.

Epidermis nedir?

Dış deri ( epiderma) vücudumuzu dış etkenlerden koruyan tabaka. Isı ve soğuktan korur. Alt deri ( dermis ) Alt deri sinir uçlarıkılcal kan damarları, kıl kökleri, dokunma hücreleri vardır. Vücudun su dengesini sağlamak, dış etkilerden korumak dokunma basınç, acı duyularını kapsar. Derimiz dokunma, acı, basınç, hissini sinir uçlarına ve beynimize iletir.

Epidermis sanata ve sanatçılara da destek olarak dış görünüşün yanı sıra ruh görünürlüğü ve yansımasının gelişimine de katkıda bulunmanın yanında olmuştur. Kuruluşumuzdan bugüne alanımızda hizmet vererek bu alandaki gelişmeleri global takip etmekteyiz. 21 yıllık süreçte aktif uygulamalarla yolumuza devam ediyoruz.. Sağlık kuruluşu olarak dermatolojik ve dermakozmetik hizmetlerinde.

Bugün olduğu gibi gelecekte de en ileri teknikleri kullanan dünya çapında referans klinik olarak tanınmış ve her daim tercih edilen bir sağlık kurumu olarak var olmaya devam edecektir. Kurum olarak, temel değerlerden ödün vermeden çalışmayı ilke edindik. Güvenilirlik kazanımı için daima çalışmak gerektiğini biliyoruz.

Uzmanlık alanlarımız

Dermotolojik sorunlar,Kök hücre( PRP) Mezoterapi, Lazer Epilasyon, Cilt lekeleri, Benler, Çiller, Leke tedavisi, Yara izleri, Ameliyat izleri, Göz çevresi, Göz altı mor halkalar, Göz çevresi renkleri Kimyasal peeling, Peeling, Cilt bakımı, Varis tedavisi ve ince damar tedavileri. Kılcal Damar Tedavisi, Gıdı tedavisi, Yüz gençleştirme, Boyun gençleştirme, Dermaroller, Radyofrekans

Ücretsiz ön görüşme randevusu için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Cemal Gürsel Caddesi No.97 Kat.1 Daire.4 Demirgiller Apt. Bostanlı-Karşıyaka / İZMİR