Bitirme Garantisi Nedir?

Epidermis olarak karşı olduğumuz en önemli konulardan biridir. Hiçbir insanın DNA’ sının aynı olmadığı gibi insanların kıl yapıları da aynı değildir.

Bitirme Garantisi Epidermis olarak karşı olduğumuz en önemli konulardan biridir. Hiçbir insanın DNA’ sının aynı olmadığı gibi insanların kıl yapıları da aynı değildir. Ticari bir yaklaşım olan Bitirme garantili hizmetlerle sağlığınızı ve paranızı sokağa atmayın. Lazer epilasyon uygulamalarından sonra 0 garanti bitecek sözü doğru bir yaklaşım değildir.

Bitirme Garantisi Nedir?

Çünkü herkes de geçerli olmasa da bazı kişilerde %3-5’i geçmese de az miktarda tüy, lazerden etkilenmeyecek kadar incelip kalabilir. Garantisi adı altında gerçek lazer epilasyon yöntemleri olmayan IPL, foto ışık vb. hizmetleri çok daha uygun oldu için tercih kişiler mağdur olmaktadır. Ayrıca garanti ya da sınırsız lazer uygulamalarında her ay fazla sayıda seans yapılabilir. Bu seanslar tamamen gereksiz ve cilde de zararlı olabilecek fazlalıktadır.

Epidermis Estetik ®

Epidermis Polikiliniği LTD ŞTİ Hakkında ; Sağlıklı yaş almak adına kadın erkek ayrımı olmadan sağlık, estetik güzellik, bakım konusunun öncülüğünü üstlenmek üzere 1994 tarihinde kurulmuştur ve bu sektörde kurulan ilk özel firmadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu