Ipl Nedi̇r? Ipl Lazer Epi̇lasyon Mu?

Ipl Nedi̇r? Ipl Lazer Epi̇lasyon Mu? Işık bazlı sistemlere sahip IPL ve Foto Işık, Mavi ışık epilasyon yöntemleri gerçek lazer epilasyon yöntemleri değildirler. Bu sistemler minimum seviyede ışık enerjisi yayarak kıl köklerine etki etmez sadece kıllarınızı üstten yakıp tütsüleme yöntemidir.

Ipl Nedi̇r? Ipl Lazer Epi̇lasyon Mu? : Işık bazlı sistemlere sahip IPL ve Foto Işık, Mavi ışık epilasyon yöntemleri gerçek lazer epilasyon yöntemleri değildirler. Bu sistemler minimum seviyede ışık enerjisi yayarak kıl köklerine etki etmez sadece kıllarınızı üstten yakıp tütsüleme yöntemidir. Gerçek lazer epilasyon sistemleri %80 %95 oranlara ulaşırken IPL, Foto Işık ve Mavi ışık sistemleri ise bunun Ipl Nedi̇r? Ipl Lazer Epi̇lasyon Mu? çok çok altında kalırlar kişiler sonuca ulaşamazlar.

Kalıcılık oranı Alexandrite lazer , diot lazer ve nd- yağ lazer sistemlerine göre düşük etki gösteren bu IPL, Foto Işık ve Mavi ışık sistemleri gerçek lazer epilasyon sistemleri değildirler.

Güzellik Salonlarda, güzellik merkezleri ve kuaförlerde kullanılmaktadır. Bu yerlerin Lazer kullanım yetkileri yoktur.

Epidermis Estetik ®

Epidermis Polikiliniği LTD ŞTİ Hakkında ; Sağlıklı yaş almak adına kadın erkek ayrımı olmadan sağlık, estetik güzellik, bakım konusunun öncülüğünü üstlenmek üzere 1994 tarihinde kurulmuştur ve bu sektörde kurulan ilk özel firmadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu