Uygulama Esnasında Acı Hi̇ssedi̇li̇r Mı?

Lazer uygulaması yapılırken hafif bir yanma hissi soğutucu cihaz sayesinde hafif hissedilmesi sağlanır. Alexandrite lazer epilasyon sistemleri ile yapılan lazer epilasyon çok daha acısızdır.

Lazer uygulaması yapılırken hafif bir yanma hissi soğutucu cihaz sayesinde hafif hissedilmesi sağlanır. Alexandrite lazer epilasyon sistemleri ile yapılan lazer epilasyon çok daha acısızdır. Bu hissedilen acıyı kişiler kolaylıkla tolere edebilmektedir. Saniyelik olan bu hisler çoğunlukla hiç hissedilmeye de bilinir.

Kişilerde ağrı eşiği seviyesine ve bölgeden bölgeye değişkenlik gösterebilir. Çok rahatsız edilen bölgelerde lokal anestezi olan emla kremler kullanılabilinir bu yüz kişide bir kişi gibi bir orandadır. Çünkü gelişen teknoloji ile birlikte soğutma sistemleri ile tedavi kolaylıkla atlatılabilinmektedir. Uygulama sonrasında gerek görülürse cildinize uygun krem ve nemlendirici uzman tarafından tavsiye edilir.

Epidermis Estetik ®

Epidermis Polikiliniği LTD ŞTİ Hakkında ; Sağlıklı yaş almak adına kadın erkek ayrımı olmadan sağlık, estetik güzellik, bakım konusunun öncülüğünü üstlenmek üzere 1994 tarihinde kurulmuştur ve bu sektörde kurulan ilk özel firmadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu